Диктофон POWERBANK, способный записывать 1100 часов без подзарядки

110.00

Profesionāls diktofons, kas maskēts kā PowerBank akumulators. Ļoti augsta skaņas kvalitāte, viegli lietojams. Darbības laiks līdz 1100 h. Ar balsi aktivizējama ieraksta funkcija.

В наличии

Описание

Технические параметры:

 • Darbības rādiuss: 6 – 20 m
 • Magnēts: pieejams (var piestiprināt pie metāla virsmām)
 • Ierakstīšanas kvalitāte: 192 kbps
 • Iekšējā atmiņa: 32 GB (400 stundas ieraksta)
 • Darbības laiks: aptuveni 1100 stundas (nepārtraukta ieraksta režīmā)
 • PowerBank akumulatora ietilpība: 8000 mAh
 • Ierīce neraida skaņas signālu, kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems
 • Balss noteikšana: jā
 • Nepārtraukts ierakstīšanas režīms: jā
 • Ieraksta formāts: wav
 • Atbalstītās sistēmas: Windows
 • Korpusa izmērs: biezums 15 mm x platums 55 mm x garums 85 mm
 • ГАРАНТИЯ 12 месяцев

 

Ja vajadzīga ātra piegāde tajā pašā dienā (arī brīvdienās), zvaniet pa tālruni +371-20484176

Использование: для собственной защиты, для защиты детей.

PowerBank (pārnēsājams ārējais akumulators) ir viena no ierīcēm, kas mūsdienās tiek daudz lietota. Tas ir likumsakarīgi –lielākā daļa cilvēku  izmanto dažādas ierīces, kuras laiku pa laikam ir nepieciešams uzlādēt. Pārnēsājamā baterija ļauj to izdarīt bez elektriskās rozetes – galvenais ir atcerēties pirms tam uzlādēt savu PowerBank, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem. Tā kā pārnēsājamās baterijas kļūst arvien populārākas, nav brīnums, ka šajās ierīcēs tiek iebūvēti slēpti balss ierakstītāji, kas palīdz nemanāmi saglabāt audiomateriālus.

Risinājums dažādām situācijām

Ne vienmēr ir viegli savākt nepieciešamos pierādījumus, tāpēc dažkārt ir jāizmanto diktofons. Pārnēsājams diktofons, kas maskēts kā akumulators, noteikti būs viena no labākajām izvēlēm, jo sarunas var ierakstīt, neraisot aizdomas. PowerBank slēpto diktofonu var droši turēt kabatā, atstāt uz galda vai nolikt jebkurā citā redzamā vietā, jo, tā kā to šodien izmanto daudzi no mums, tas neradīs nekādas aizdomas. Ir daudz situāciju, kurās šī ierīce var būt noderīga, tāpēc, ja vēlaties ierakstīt noteiktas, varbūt pat sensitīvas sarunas, varat izmantot šo ierīci.

Viegli noslēpjams bērnu drošībai

PowerBank maskētais audio ierakstītājs, pateicoties magnētam, viegli pielīp pie metāla virsmām, tāpēc to var paslēpt, kad un kur vien tas ir nepieciešams. Ja uztraucaties, ka, atstājot ierīci uz galda, var rasties kaut mazākās aizdomas, varat šo diktofonu paslēpt aiz radiatora vai kādā citā diskrētā vietā.

Gaidīšanas režīms

Izvēloties slepenu diktofonu, vienmēr ir ieteicams pārbaudīt, vai ierīcei ir gaidīšanas režīms, kas palīdz taupīt akumulatora enerģiju. Ārējā akumulatorā paslēptais slepenais diktofons gaidīšanas režīmā var darboties līdz 500 dienām un nodrošināt līdz pat 1000 stundām ilgu ierakstu.

Augstas kvalitātes audio ierakstīšana

Šis maskētais diktofons palīdzēs jums fiksēt patiešām kvalitatīvus un skaidri saprotamus audioierakstus, lai tos varētu klausīties bez lielas piepūles. Dažkārt ierakstītās sarunas sliktas skaņas kvalitātes dēļ ir nesaprotamas, taču, lietojot šo ierīci, varat būt pilnīgi droši, ka tā nenotiks.

Īpaši liela ietilpība

Vēl viena šī slepenā diktofona priekšrocība ir tā ārkārtīgi lielā atmiņas ietilpība – līdz pat 32 gigabaitiem. Lai gan šādi parametri mūsdienās vairs nav pārsteidzoši, informācijas apjoms, ko var savākt, var būt ļoti liels, ja tiek fiksēti tikai audioieraksti. Izmantojot šo ierīci, jums ir iespēja nepārtraukti ierakstīt skaņu (no 50 db) vai izmantot balss noteikšanas funkciju, lai ierakstītu tikai sarunas.

Простота в использовании

Pastāv mīts, ka slepenos ierakstītājus ir diezgan grūti izmantot, taču tas nebūt nav tiesa. PowerBank paslēptais diktofons ir ideāli piemērots pat cilvēkiem, kuri neuzskata sevi par tehniski zinošiem. Šo diktofonu var sākt izmantot, nospiežot vienu pogu, tāpēc to ir ļoti viegli lietot.

Iespēja uzlādēt tālruni

PowerBank maskētais diktofons ir noderīgs ne tikai tad, ja slepeni vēlaties ierakstīt sarunas: tas ir arī lieliski piemērots tālruņa vai citu ierīču uzlādei (ārējā akumulatora ietilpība ir līdz 8000 mAh). Tikai pārliecinieties, ka ārējais akumulators vienmēr ir uzlādēts, tad tas varēs pildīt dubultu funkciju: kā lādētājs un nepieciešamības gadījumā arī  audio ierakstītājs.

Mūsdienīgs dizains

Estētiskā vērtība bieži vien ir galvenais apsvērums, cilvēkiem izvēloties kādu ierīci, tāpēc ārējā akumulatorā paslēptais ierakstītājs neliks vilties arī šajā ziņā. Tam ir ļoti izturīgs un moderns karkass, tāpēc tas ir ideāli piemērots jebkuras profesijas pārstāvjiem. Ja domājat, ka jums varētu būt nepieciešams fiksēt kādu audioierakstu, šī ierīce būs piemērota tieši jums.