Секретная камера FHD с картой памяти micro SD

55.00

Šķiltavas ar augstas kvalitātes iebūvētu slepeno kameru. Augstas kvalitātes attēli un video. Neiespējami pamanīt.

Нет в наличии

Описание

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Разрешение изображения: 1920 x 1080 px
 • Запись видео со звуком
 • Darba laiks: aptuveni 70 minūtes
 • Формат видео: avi | 30 кадров в секунду
 • Filmēšanas leņķis: 90°
 • Аудио: микрофон с шумоподавлением
 • Savienojuma standarts: USB 1.1 un 2.0
 • Uzlādējams akumulators: 3,6 V 260 mAh
 • Savietojamība: Windows, Mac OS
 • Darba temperatūra: -10°C ~ 60°C
 • Krāsa: BLACK (melna)
 • Komplektā: šķiltavas, lietošanas instrukcija
 • ГАРАНТИЯ 12 месяцев

 

Нужна быстрая доставка в тот же день (и в выходные)? Звоните +37120484176

 

Šķiltavas ar iebūvētu slepeno kameru. Šīs šķiltavas pēc izskata neatšķiras no parastām šķiltavām. Tajā ir iebūvēta slepenā kamera, ar kuru var uzņemt attēlus, filmēt video, slepeni ierakstīt tikšanos vai vākt pierādījumus.  Iedomājieties, ka esat saskāries ar nepatīkamu situāciju un jums ir nepieciešams sarunas pierādījums – izmantojiet šīs šķiltavas, lai to nofilmētu. Video izšķirtspēja 1920 x 1080 pikseļu, kas nodrošina augstas kvalitātes video. Video var ierakstīt aptuveni 70 minūtes bez akumulatora uzlādes. Video tiek ierakstīts AVI kvalitātē ar ātrumu 30 kadri sekundē, un kamerai ir platleņķa objektīvs, kas ieraksta 90 ° leņķī, kā arī iebūvēts mikrofons ar skaņas slāpēšanas funkciju.  Slepenajai kamerai ir iekšējais akumulators, un to var uzlādēt no datora USB pieslēgvietas.

 

Slepenā kamera FHD ar micro SD atmiņas karti

Šķiltavas izmanto daudzi cilvēki, tāpēc šķiltavās maskēta slepenā kamera ir patiešām laba izvēle, ja nepieciešams izmantot slepeno kameru. Noslēpta kamera var palīdzēt savākt nepieciešamos pierādījumus vai ļaut pārliecināties, vai konkrētas personas ir godīgas. Šķiltavas ar slepeno kameru var droši atstāt uz galda vai citur telpā, un novērojamās personas pat nenojautīs, ka tiek filmētas.

 

Šķiltavās iebūvētā slepenā kamera ir neliela, taču spēj uzņemt patiešām labas kvalitātes attēlus. Attēli tiek uzņemti FULL HD izšķirtspējā (1920 × 1080 px), tāpēc ierakstos var viegli saskatīt novērojamo cilvēku sejas un citas svarīgas detaļas. Kamera ar pilnu uzlādi var nepārtraukti ierakstīt līdz pat 70 minūtēm ilgi, un vajadzības gadījumā to var uzlādēt, izmantojot USB savienojumu. Ar šo kameru var uzņemt ne tikai attēlus, bet arī audioierakstus. Slepenajā kamerā ir iebūvēts mikrofons ar skaņas slāpēšanas funkciju, tāpēc audioieraksti būs skaidri saprotami.

 

Šķiltavas ar slepeno kameru atbalsta micro SD karti, no kuras informāciju var pārsūtīt uz datoru. Jūs varēsiet izvēlēties vēlamās ietilpības atmiņas karti, un tas nodrošinās, ka jūs  saglabāsiet visus svarīgos ierakstus. Viena ieraksta stunda aizņems aptuveni 2 GB kartes ietilpības, tāpēc paturiet to prātā un nepalaidiet garām neko svarīgu.

Šo slēpto kameru bieži izmanto, lai pārliecinātos, ka uzņēmuma darbinieki ir godīgi un neveic neatļautas darbības, kad viņi netiek novēroti. Uz galda vai citur atstātas šķiltavas darbiniekiem neradīs aizdomas, tāpēc viņi rīkosies tā, kā ir pieraduši. Lai gan daudzos gadījumos slepenās kameras tikai vēlreiz apliecina, ka darbinieki rīkojas pareizi, jūs nekad nevarat būt pārliecināts, ka tas tā patiešām ir. Tāpēc, ja vēlaties kliedēt šaubas, izmantojiet iespēju iegādāties slepeno kameru par patiešām izdevīgu cenu, un tas var atmaksāties. Šo slēpto kameru var izmantot daudzās situācijās, tāpēc, ja vēlaties redzēt, kas notiek, kad jūs neesat klāt, vai vākt pierādījumus, apsveriet šo iespēju.