Камера / диктофон, спрятанный в ручке, высокое качество изображения

55.00

Pildspalvā nomaskēta kamera – iespēja ierakstīt attēlus ar skaņu vai izmantot pildspalvu kā diktofonu. Atbalsta micro SD kartes ar ietilpību līdz 32 GB. Slepeni vāc pierādījumus.

Нет в наличии

Описание

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Поддержка карт памяти: micro SD/SDHC до 32 ГБ (не входит в комплект)
 • Запись видео со звуком
 • Attēlu izšķirtspēja: HD 1600 x 1200 px
 • Формат видео: avi | 30 кадров в секунду
 • Filmēšanas leņķis: 90°
 • Skaņa: mikrofons ar trokšņu slāpēšanas funkciju 24 kHz frekvencē
 • Savienojuma standarts: USB 1.1 un 2.0
 • Uzlādējams akumulators: 3,7 V 300 mAh
 • Savietojamība: Windows, Mac OS
 • Darba temperatūra: -10°C ~ 60°C
 • Krāsa: melna, zelta
 • Komplektā ietilpst pildspalva ar slēpto kameru, lietošanas instrukcija
 • ГАРАНТИЯ 12 месяцев

 

Нужна быстрая доставка в тот же день (и в выходные)? Звоните +37120484176

 

Использование: для вашей безопасности, для безопасности детей.

 

Pildspalva ar slepeno kameru. Izmantojiet šo ierīci, lai ierakstītu pat visslepenākās tikšanās, biznesa sarunas vai ievāktu nepieciešamos pierādījumus. Šo kameru var izmantot kā diktofonu, videokameru vai fotoaparātu. Video tiek uzņemts avi formātā ar ātrumu 30 kadri sekundē un 90 grādos. Slepenā kamera ir aprīkota ar iekšēju 300 mAh akumulatoru. Šī pildspalva vizuāli ne ar ko neatšķiras no parastas pildspalvas, ko lietojat katru dienu. Kamerai ir īpaši mazs objektīvs, kura diametrs ir tikai 1 mm. Pildspalvas augšdaļā ir ieslēgšanas un izslēgšanas poga.

 

Pildspalvā maskēta kamera / diktofons. Augstas kvalitātes attēls

Mūsdienās ir pieejams plašs slēpto kameru klāsts, taču ne visas no tām ir pietiekami labi maskētas. Tas var prasīt daudz iemaņu un, protams, prasmju, tāpēc, ja neesat pārliecināts, vai konkrētā slepenā kamera paliks nepamanīta, izvēlieties kameras, kas ir iebūvētas dažādos ikdienā lietojamos priekšmetos. Viena no labākajām izvēlēm ir lodīšu pildspalva ar slēpto kameru: to var droši atstāt uz galda vai redzamā vietā, neuztraucoties, ka telpās esošajiem radīsies aizdomas, ka viņi tiek filmēti.

 

Maskētas kameras var būt noderīgas dažādās situācijās, piemēram, lai pierādītu, ka konkrētas personas rīkojas negodprātīgi, vai vienkārši lai pārliecinātos, ka darbinieki vai citas personas neveic neatļautas darbības. Ja telpā atstāsiet lodīšu pildspalvu ar slepeno kameru, tas neradīs nekādas aizdomas, tāpēc ir liela iespēja, ka novērojamās personas rīkosies tā, kā ir pieradušas. Tas var palīdzēt apkopot vajadzīgo informāciju, lai varētu attiecīgi rīkoties.

Lai gan pildspalva un tajā iebūvētā kamera ir neliela ierīce, varat būt droši, ka uzņemtais attēls būs augstas kvalitātes. Videonovērošanas kameru ierakstu izšķirtspēja ir 1600 × 1200 px, tāpēc video kvalitāte būs pietiekama, lai iegūtu nepieciešamo informāciju. Ar šo kameru var filmēt 90 grādu leņķī, tāpēc jums atliek tikai padomāt, kur vislabāk šo maskēto kameru novietot. Integrētajam diktofonam ir arī trokšņu slāpēšanas funkcija, tāpēc varat būt droši, ka ne tikai video, bet arī audio ieraksti būs kvalitatīvi.

 

Šīs kameras objektīvs ir ļoti mazs (tikai 1 mm diametrā), taču tas nenozīmē, ka ar to nevarēs uzņemt augstas kvalitātes attēlus. Vissvarīgākais ir tas, ka kamera filmēšanas laikā nemirgo, tāpēc varat būt droši, ka šis objekts neradīs nekādas aizdomas. Ar šo kameru varat ierakstīt video vai audio, kā arī vajadzības gadījumā varat aktivizēt foto funkciju. To ir ļoti viegli lietot, kameras cena ir ļoti saprātīga, un sensitīvā informācija, ko tā var sniegt, var noteiktās situācijās būt nenovērtējama. Tāpēc, ja jums ir kādas šaubas, ar šo ierīci varat tās kliedēt.