Профессиональное GSM-устройство для подслушивания с продолжительностью работы до 10 дней

115.00

Profesionāla GSM noklausīšanās iekārta, kas lieliski piemērota sarunu ierakstīšanai. Labākā kvalitāte tirgū. Līdz pat 10 dienām ilgs akumulatora darbības laiks. VOX – zvans ar skaņu.

В наличии

Описание

Технические параметры:

 • Audio pārraide: mobilais (GSM tīkls)
 • Frekvenču opcijas: četras pieejamās opcijas, kas pieejamas visā pasaulē (850 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 1900 MHz).
 • Mikrofons: ir; augstas kvalitātes skaņas kvalitāte
 • Akumulators: litija jonu (iekšējais)
 • Akumulatora darbības laiks: gaidīšanas režīmā (aptuveni 10 dienas); nepārtraukta klausīšanās (4-6 stundas)
 • Izmēri: 40 mm x 23 mm x 16 mm
 • ГАРАНТИЯ 12 месяцев

Nepieciešams padoms vai nevarat rezervēt? zvaniet +371-20484176

Использование: для вашей безопасности, для безопасности детей.

Pilnīga

 • GSM noklausīšanās kļūda
 • Lādētājs
 • USB kabelis
 • Instrukcijas

Lietojiet savu un savu bērnu drošībai

Augstas kvalitātes un slēpta noklausīšanās ierīce – GSM Flea. Šīs ierīces lielākā priekšrocība ir ilgs akumulatora darbības laiks (līdz 10 dienām gaidīšanas režīmā). Ierīce ir lietotājam draudzīga un funkcionāla – korpusā ir slots, kurā ievieto SIM karti, un jūs varat klausīties, kas notiek uzraudzītajā zonā, vienkārši piezvanot uz noklausīšanās ierīci (zvanus uz noklausīšanās ierīci var veikt no ārzemēm, lai jūs varētu klausīties, atrodoties prombūtnē, vai, ja citā telpā ir troksnis, tā piezvanīs jums uz norādīto tālruņa numuru). Šajā gadījumā neviena saruna netiek palaista garām.

Профессиональное GSM-устройство для подслушивания с продолжительностью работы до 10 дней

GSM noklausīšanās ierīce ir augstas kvalitātes un uzticama noklausīšanās ierīce, kas palīdz apkopot nepieciešamo informāciju.

Profesionāla GSM klausīšanās ierīce priecē ar ļoti skaidru balsi, tāpēc, ja vēlaties iegūt patiešām augstas kvalitātes skaņu, šī ir ierīce, ko izvēlēties. Mūsdienās tirgū var atrast arī ļoti lētas GSM bugs, taču ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka tās pildīs savu galveno funkciju. Vismaz nevēlaties palaist garām svarīgas sarunas ierīces nepilnību dēļ, tāpēc vislabāk ietaupīt naudu un izvēlēties tikai profesionālus melnrakstus.

Profesionālas GSM noklausīšanās ierīces izmantošana ir ļoti vienkārša – vienkārši ievietojiet SIM karti ar tai piederošo tālruņa numuru, un, kad vēlaties noklausīties, kas notiek ierīces vidē, varat vienkārši piezvanīt uz šo numuru. Tā kā GSM bugs ir ļoti mazs, GSM bugs neradīs nekādu skaņu, tāpēc varat būt pilnīgi mierīgi,

GSM klausīšanās ierīce var darboties gaidīšanas režīmā vai arī varat izvēlēties klausīties nepārtrauktus zvanus. Gaidīšanas režīmā akumulators izlādēsies pēc aptuveni 10 dienām, bet, ja klausāties nepārtrauktus zvanus, akumulatora darbības ilgums būs aptuveni 4-6 stundas. Ja blusa uztvers kādu skaņu, tā piezvanīs uz jūsu tālruņa numuru, un jūs varēsiet noklausīties, kas notiek ierīces apkārtnē. Šī funkcija neļaus jums palaist garām svarīgu informāciju, un jums nebūs pastāvīgi jāzvana un jāpārbauda, vai šobrīd ir pieejama kāda noderīga informācija.

Komplektā ietilpst profesionāls GSM asmens, lādētājs, USB kabelis un lietotāja rokasgrāmata.