Секретное устройство для записи звука, замаскированное под USB-флешку с памятью 8 Гб Звуковой датчик VOS

42.00

Mini diktofons, kas maskēts kā USB atslēga. Atmiņas ietilpība 8 gb. Balss atpazīšanas funkcija. Viegli lietojams diktofons ar iespēju ierakstīt sarunas līdz pat 16 stundām. Lieliska skaņas kvalitāte.

В наличии

Описание

Технические параметры:

 • VOS: aktivizēšana ar skaņu
 • Audioieraksti: WAW formāts, 196 kbps
 • Iekšējā atmiņa: 8 gb
 • Akumulatora darbības ilgums: līdz 15 stundām
 • Augstas kvalitātes audioieraksti
 • Var izmantot kā USB atslēgu
 • Ērts lietošanā
 • USB uzlāde
 • Svars: 14 g
 • Krāsa: melna vai sudraba
 • ГАРАНТИЯ 12 месяцев

 

Нужна быстрая доставка в тот же день (и в выходные)? Звоните +37120484176

 

Использование: для собственной защиты, для защиты детей.

Ierīce ir maskēta kā USB atmiņas karte. Slepenajam mini diktofonam ir VOS funkcija – tā ieraksta, reaģējot uz skaņu (kad dzirdama cilvēka balss). Ātra un vienkārša balss ierakstīšanas aktivizēšana. Lai sāktu pabīdiet slēdzi ON pozīcijā. Diktofons ierakstīs skaņu, kad atmiņā būs vieta vai akumulatora uzlāde būs pietiekama. Lai klausītos audioierakstus, ievietojiet ierīci datora USB pieslēgvietā.

 

Diktofons, kas maskēts kā USB atmiņas karte, 8 gb atmiņa, VOS – skaņas sensors

Sarunu fiksēšana dažkārt var būt diezgan sarežģīta, taču tas ir daudz vienkāršāk, ja izmantojat īpašu aprīkojumu. Slepens diktofons, kas maskēts kā USB atmiņas ierīce, ir labs risinājums, ja mērķis ir panākt, lai persona pat nenojauš, ka sarunas tiek ierakstītas. USB zibatmiņas izmanto daudzi, tāpēc šāds priekšmets parasti neraisa aizdomas. Šādu diktofonu varat droši atstāt birojā vai citā vietā, un varēsiet viegli apkopot sev interesējošo informāciju.

 

Slepeno diktofonu ir ļoti viegli lietot: nospiediet ieslēgšanas pogu un sāciet ierakstīt sarunas. Šim slepenajam diktofonam ir arī īpaša funkcija, kas sāk ierakstīt sarunas, kad tiek fiksēta skaņa. Tas var palīdzēt izvairīties no klusuma ierakstiem un ievērojami atvieglot vajadzīgās informācijas atrašanu. Tas arī ietaupa akumulatoru un atmiņas vietu. USB diktofonam 8 gigabaitus liela atmiņa, tāpēc varat ierakstīt pat ļoti garas sarunas un iegūt no tām vajadzīgo informāciju. Ar uzlādētu akumulatoru ierīce darbojas līdz 15 stundām, šajā laikā noteikti varēsiet uzņemt visdažādākos ierakstus. Ja diktofona tuvumā nav skaņas, tas pāriet gaidīšanas režīmā, tādējādi ietaupot gan atmiņas vietu, gan akumulatora resursus.

 

Slepenais audio ierakstītājs vizuāli neatšķiras no vairuma mūsu izmantoto USB atmiņas ierīču, tāpēc tā ir gudra izvēle, ja vēlaties slepeni ierakstīt savas sarunas. Lai gan tas ir diezgan mazs (sver tikai 14 gramus), tā uztvertā skaņa ir ļoti kvalitatīva un skaidra. Kad audioierakstu vēlaties noklausīties, pievienojiet ierīci USB pieslēgvietai (tāpat diktofonu var uzlādēt).

 

Ja jums ir šaubas par konkrētu personu lojalitāti vai ja mēģināt apkopot noteiktu sensitīvu informāciju, USB atmiņas ierīcē slēpts audio ierakstītājs būs īstā izvēle. Tas palīdzēs jums ierakstīt pat ļoti garas sarunas, tāpēc ir liela iespēja, ka varēsiet iegūt visu svarīgo informāciju.