Pāriet uz galveno saturu

Kopš mūsu laulības sākuma es nekad nebiju šaubījies par mūsu kopīgo laiku un uzticību viens otram. Tomēr pēdējā laikā es sāku pamanīt sievas uzvedībā dažādas nianses, kas mani trauksmēja. Viņa sāka biežāk iziet no mājas, dažreiz pat vakaros, un mani arvien biežāk atstāt mājās vienu. Katru reizi, kad jautāju, kur viņa ir bijusi, viņa dod neskaidras atbildes.

Vienā dienā esmu iegādājies slēptu kameru. Lēmu to izmantot, lai noskaidrotu, kas patiesībā notiek mūsu mājās manas prombūtnes laikā. Es zināju, ka šāda rīcība nav pilnībā godīga, bet man bija vajadzīga skaidrība.

Pāris dienas pēc kameras uzstādīšanas, es pārskatīju ierakstus. Sākumā viss izskatījās normāli, vienkārši mājas ikdiena. Bet tad uz ekrāna parādījās aina, kuru es nekad nebūtu gribējis redzēt. Manā paša guļamistabā mana sieva bija ar citu vīrieti. Viņu uzvedība bija pārāk intīma, lai būtu tikai draudzīga.

Sirds saplisa sāpēs un vilšanās. Visi šie gadi, pavadīti kopā, šķita pilnīgi izniekoti. Es mēģināju saprast, kādēļ viņa to izdarīja. Vai manā uzvedībā bija kaut kas, kas viņu attālināja no manis?

Kad esam bijuši mājās vienlaikus, es izlēmu uzrunāt viņu. Es skaidri pateicu, ko esmu redzējis, un gaidīju viņas reakciju. Viņa pirmo reizi izskatījās pārsteigta un pēc tam skumja.

Lai gan esam runājuši par šo notikumu, lai gan viņa atvainojās un es mēģināju izprast, man bija ļoti grūti pieņemt šo realitāti. Mēs esam kopā daudzus gadus, un šī notikuma atklāšana mainīja visu.